اتوکد معروف ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار ترسیم و نقشه کشی در رشته های عمران و نقشه برداری است. مخصوصا در کشور ما این نرم افزار طرفداران بسیاری دارد و تقریبا تمام دانشجویان رشته های عمران و نقشه برداری با آن سروکار دارند.

از اتوکد برای نقشه کشی ساختمانی و صنعتی، طراحی نقشه های توپوگرافی، دیجیتایز نقشه، کاداستر، پروفیل طولی و عرضی و … استفاده میگردد. امکانات متنوع AutoCAD باعث شده تا این نرم افزار در کاربری های مختلف خانگی، اداری، تجاری، و حتی نظامی مورد استفاده قرار بگیرد. در حالی که حدود ۳۰ سال از ارائه نسخه اولیه اتوکد توسط کمپانی Autodesk میگذرد، اکنون نسخه جدید این نرم افزار یعنی AutoCAD 2015 منتشر شده است.

 

دنیای اطراف خود را با نرم افزار قوی، انعطاف پذیر و امکانات فراوانی که در آن گذاشته شده است را به تصویر بکشانید. این نرم افزار یکی از برترین نرم افزارهای طراحی ۲بعدی و ۳بعدی دنیاست که نامش Autodesk AutoCAD است. سرعت دهی به اطلاعات، به اشتراک گذاری ایده ها بدون محدودیت، کاوشگری خلاقیت ها با استفاده از این نرم افزار امکان پذیر است. با استفاده از هزاران اد- آن که در این نرم افزار موجود می باشد، این نرم افزار به منعطف ترین نرم افزار طراحی دنیا تبدیل شده است. حال وقت آن است که تولیدی خود را افزایش دهید. اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از امکانات جدید این نرم افزار بهره مند شوید. این نرم افزار فوق پیشرفته در تمامی دنیا در طول سالیان گذشته برای تمامی رشته های مهندسی و طراحی پروژه های مختلف اعم از طراحی های صنایع خودرو، هواپیمایی، کشتی و ناو های مسافربری و جنگی، صنایع نظامی،  بناهای عظیم معماری و ساختمانی، شهرسازی و راه سازی به کار می رود.

ویژگی های نسخه جدید نرم افزار AutoCAD 2015:
– امکان طراحی ۲ بعدی و ۳ بعدی با قابلیت های حرفه ای تر
– امکان کار با پروژه های نسخه های قدیمی اتوکد و تبدیل آنها به نسخه جدید
– بهینه سازی سیستم لایه ها
– افزایش کیفیت طرح های ۳D متنی و گرافیکی
– امکان کامنت گذاری برای هر بخش از پروژه
– امکان چرخش ۳۶۰ درجه ای نقشه ها
– سازگاری با انواع کارت های گرافیک قدیمی و جدید
– سازگاری با ویندوز های XP, 7 , 8
– ابزارهای جدید برای طراحی
– افزایش سرعت پردازش نهایی (Render)

Autodesk® AutoCAD® ۲۰۱۵ software connects your design workflow like never before. New design feed social collaboration tools drive project stakeholder involvement. Dozens of time-saving enhancements speed your everyday workflow. And with live maps and powerful new reality-capture capabilities, AutoCAD connects your design ideas to the world around you.

AutoCAD is the world leader in solutions for 2D-and 3D-design. As more graphic, 3D modeling to accelerate the design work and documentation, share models and develop new ideas. For thousands of AutoCAD available add-ins that can satisfy the needs of a wide range of clients. It’s time to design a new way – while AutoCAD.
AutoCAD 2015 allows you to solve the most complex design problems. Means of creating arbitrary shapes modeled by a variety of body and surface design verification time is greatly reduced; parametric drawings help to keep on hand all the necessary information. Project ideas can be visualized in PDF, as well as in the mock exercise, obtained by 3D printing. Still no idea when not turned into reality so quickly.

مشخصات

شرکت سازنده: autodesk
قیمت: ۵۰۰۰ دلار به بالا !
حجم فایل: ۱۵۲۰ + ۲۰۲۰ + ۱۶.۴ + ۲۰.۷ مگابایت
تاریخ انتشار: دی ۹۳
منبع: پی سی دانلود

سیستم مورد نیاز

  • CPU: 32-bit Intel® Pentium® ۴ or AMD Athlon™ Dual Core, 3.0 GHz or higher with SSE2 technology
  • Memory: 2 GB (8 GB recommended)
  • Display Card: Windows display adapter capable of 1024×768 with True Color capabilities. DirectX® ۹ or DirectX 11 compliant card recommended but not required.
  • .NET Framework: .NET Framework Version 4.5

لینک های دانلود

 نسخه ۳۲ بیتی – حجم: ۱۵۲۰ مگابایت
دانلود – بخش اول
دانلود – بخش دوم
دانلود – بخش سوم
دانلود – بخش چهارم

 

نسخه ۶۴ بیتی – حجم: ۲۰۲۰ مگابایت

دانلود – بخش اول
دانلود – بخش دوم
دانلود – بخش سوم
دانلود – بخش چهارم
دانلود – بخش پنجم

 

دانلود سرویس پک ۱ – نسخه ی ۳۲ بیتی – ۱۶.۴ مگابایت
دانلود سرویس پک ۱ – نسخه ی ۶۴ بیتی – ۲۰.۷ مگابایت

 

دانلود سرویس پک ۲ – نسخه ی ۳۲ بیتی – ۲۵.۱ مگابایت
دانلود سرویس پک ۲ – نسخه ی ۶۴ بیتی – ۳۲.۰ مگابایت

 

دانلود کرک (به تنهایی)

 

بحث و تبادل نظر در مورد این مطلب

توجه: به کادر رمز فایل حتما توجه کنید.

رمز فایل: www.p30download.com

راهنمای نصب

ابتدا فایل دانلود شده را اجرا کنید تا از حالت فشرده خارج شود.

این نرم افزار به صورت یک فایل ISO است که باید آن را در درایو مجازی قرار دهید تا قابل استفاده باشد.
اگر قبلا با نرم افزارهای درایو مجازی کار نکرده اید، از این روش استفاده کنید:

راهنمای قرار دادن فایل ISO در درایو مجازی:
۱- نرم افزار Virtual Clone Drive را نصب کنید و سپس ویندوز را ریستارت کنید تا نصب کامل شود. (در هنگام نصب نرم افزار تنظیمات را تغییر ندهید)
۲- از محتوای دانلود شده وارد فولدر DVD Image شوید. روی فایل Iso کلیک راست کرده و از منوی گزینه Mount Image … را بزنید.
۳- یک درایو مجازی در My Computer ایجاد شده و محتویات نرم افزار در آن قرار خواهد گرفت.

راهنمای نصب نرم افزار:
۱- از طریق My Computer وارد درایو مجازی شده و شروع به نصب نرم افزار کنید.
۲- در هنگام درخواست Serial، یکی از این کد ها را وارد کنید:

۶۶۶-۶۹۶۹۶۹۶۹
۶۶۷-۹۸۹۸۹۸۹۸
۴۰۰-۴۵۴۵۴۵۴۵

در قسمت Product Key عبارت ۰۰۱G1 را وارد نمائید و نصب را تکمیل نمایید.
۳- پس از پایان نصب، نرم افزار را اجرا کنید.
۴- قبل از اینکه بر روی دکمه Activate کلیک کنید، اینترنت خود را قطع کنید و یا یا یک فایروال دسترسی نرم افزار به اینترنت را مسدود کنید و سپس بر روی دکمه Activate کلیک کنید.
۵- گزینه I have an activation code from Autodesk را انتخاب کنید.
۶- در این مرحله لازم است با توجه به نسخه ای که بر روی سیستم نصب کرده اید (۳۲ یا ۶۴ بیت) یکی از KeyGen ها (برای نسخه ۳۲ بیتی فایل xf-adsk2015_x86 و برای نسخه ۶۴ بیتی فایل xf-adsk2015_x64) را اجرا کنید (برای اجرا در ویندوز ۷ و ۸ باید روی فایل کلیک راست کرده و Run as administrator را بزنید) و در پنجره KeyGen بر روی Mem Patch کلیک کنید تا پیغام Successfully patched ظاهر شود.
۷- در مرحله بعد لازم است سریال موجود در قسمت request code را در KeyGen کپی کرده و بر روی Generate کلیک کنید تا سریال در قسمت activation code ظاهر شود.
حالا کافی است همان سریال تولید شده را در قسمت مربوط کپی کنید و Next را بزنید تا نرم افزار کرک شود و پیغام فعال شدن هم ظاهر گردد.