مجموعه علوم نقشه برداري يا به عبارت ديگر علم ژئوماتيك ، با جمع آوري، مدل سازي، تجزيه و تحليل و مديريت داده هاي مكاني از جايگاه و اهميت ويژه اي در بين رشته هاي علمي نوين و همچنين در رشد و توسعه فعاليت هاي عمراني و مديريتي برخوردار است. از طرف ديگر، آشنايي با منابع لاتين و بهره گيري از آنها واقعيتي انكار ناپذير در جهت رشد و اعتلاي اين رشته علمي تقريبا نوپا در كشورمان مي باشد . اهميت اين موضوع ما را بر آن داشت تا مجموعه حاضر را تدوين نماييم.

 

book

 

در كتاب حاضر سعي شده است يك منبع نسبتا جامع و مبتني بر اصول علمي به منظور يادگيري و بكارگيري زبان انگليسي در مجموعه علوم مهندسي نقشه برداري ارائه گردد. به منظور پيشبرد و تحقق اين هدف ضمن اهتمام به رفع مشكلات موجود در اين زمينه، سعي شده است تمامي مباحث پايه اي مهندسي ژئوماتيك به طور جامع پوشش داده شود. بدين ترتيب ضمن يادگيري زبان تخصصي، مروري اجمالي بر مهمترين تعاريف و مفاهيم اين رشته علمي صورت مي گيرد.
از ديگر ويژگي هاي اين مجموعه مي توان به استفاده از منابع معتبر و چاپ جديد در ارائه متون، بيش از ۴۰۰ تست تاليفي مبتني بر اصول طراحي سؤالات چهار گزينه اي، ارائه لغات بر اساس اصول علمي، فرهنگ لغات عمومي و تخصصي براي لغات ارائه شده در متون، فرهنگ لغات تخصصي جامع و شامل گرايش هاي چهارگانه ژئودزي، فتوگرامتري، سنجش از دور و سيستم اطلاعات مكاني و همچنين ارائه سؤالات مهم ادوار گذشته آزمون كارشناسي ارشد مهندسي نقشه برداري اشاره كرد.

 

مشخصات

فرمت کتاب: PDF
تعداد صفحات: ۶۵
حجم فایل: ۱ مگابایت
تاریخ انتشار: بهمن ۹۳
منبع: مپ تری دی

رمز فایل: map3d.ir