ارتباط با مدیران سایت

با سلام خدمت شما. از اینکه وب سایت تخصصی عمران – نقشه برداری را جهت بهره برداری انتخاب نموده اید از شما سپاسگزاریم. در صورت تمایل جهت برقراری ارتباط با مدیریت سایت در مورد موضوعات مختلف می توانید از طریق فرم ارتباطی زیر اقدام نمایید.

 

جهت رفع مشکلات عمومی :

جهت رفع مشکلات و سوالات رایج در مورد وب سایت به لینک http://map3d.ir/faq-user مراجعه کنید
در صورتی که جواب مشکل خود را نیافتید به سیستم پرسش و پاسخ تخصصی عمران – نقشه برداری به نشانیhttp://faq.map3d.ir مراجعه کنید
همچنین در تمامی صفحات حاوی لینک دانلود، دکمه ای جهت ارسال گزارش خرابی قرار داده شده است که می توانید برای خرابی فایل یا لینک دانلود و یا عدم رعایت قوانین از آن استفاده نمایید.

 

جهت طرح سوالات تخصصی:

به سیستم پرسش و پاسخ تخصصی عمران – نقشه برداری به نشانی http://faq.map3d.ir مراجعه کنید.
ابتدا جستجو کنید شخصی سوالی مشابه شما را مطرح نکرده باشد و سپس سوال خود را در بخش مناسب مطرح کنید.

 

جهت درخواست نرم افزار، کتاب، جزوه، آموزش و سایر فایل ها:

به صفحه درخواست ها به نشانی http://map3d.ir/requests مراجعه کنید

 

جهت ارسال فایل:

شما میتوانید فایل مورد نظر خود از جمله آموزش، نرم افزار، پروژه، جزوه و سایر فایل های مرتبط با رشته عمران – نقشه برداری را جهت اشتراک گذاری و نشر علم از طریق صفحه ارسال مطلب به نشانی http://map3d.ir/send-post بصورت مستقیم ارسال نمایید.

 

جهت رعایت حقوق مولفین و ناشرین:

سایت تخصصی عمران – نقشه برداری تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، باتوجه به آنکه سایت کاربر محور بوده و بیشتر محتوای سایت توسط کاربران ارسال و منتشر می شود. لذا چناچه محتوایی از آنچه بر روی سایت تخصصی عمران – نقشه برداری قرار گرفته است، متعلق به شخص حقیقی یا حقوقی است و نسبت به این امر رضایت ندارد و درخواست حذف و عدم انتشار آن را دارد، خواهشمند است فوراً از طریق ارسال گزارش خرابی و تخلف که در تمامی صفحات حاوی لینک دانلود می باشد و یا ایمیل info@map3d.ir و یا فرم ارتباطی زیر با ما مکاتبه و طرح موضوع نماید.

 

Please wait...
برچسب ها :