فراخوان

سایت تخصصی Map3D.ir در نظر دارد با مشارکت دانشجویان و مهندسین نقشه برداری آرشیو کاملی از پایان نامه ها و گزارشات کار تهیه نماید

از تمامی علاقه مندان دعوت می شود با ارسال پایان نامه و گزارشات ما را در این امر یاری نمایند.

برای ارسال مطالب ، پایان نامه ها ، مقالات و گزارشات به این صفحه مراجعه نمایید.

 

دانلود کتاب زبان تخصصی ژئوماتیک (نقشه برداری)

4,419 بازدید

مجموعه علوم نقشه برداري يا به عبارت ديگر علم ژئوماتيك ، با جمع آوري، مدل سازي، تجزيه و تحليل و مديريت داده هاي مكاني از جايگاه و اهميت ويژه اي در بين رشته هاي علمي نوين و همچنين در رشد و توسعه فعاليت هاي عمراني و مديريتي برخوردار است. از طرف ديگر، آشنايي با منابع لاتين و بهره گيري از آنها واقعيتي انكار ناپذير در جهت رشد و اعتلاي اين رشته علمي تقريبا نوپا در كشورمان مي باشد . اهميت اين موضوع ما را بر آن داشت تا مجموعه حاضر را تدوين نماييم.

 

book

 

 

دانلود + ادامه مطلب

دانلود کتاب هندسه رشته نقشه برداری سال دوم هنرستان

1,875 بازدید

علم هندسه علاوه بر تقویت ذهن و قوای استدلالی کاربرد فراوانی در علوم مهندسی، به خصوص نقشه برداری دارد با این علم دربارهٔ اشکال مختلف هندسی ، ابعاد و اندازه گیری آن ها بحث می شود شما نیز در طبیعت، در عمران و صنایع اشکال هندسی بسیاری را مشاهده می کنید که در زندگی روزمره نقش به سزایی دارند.
هم چنین برای شناسایی موقعیت هر نقطه از کرهٔ زمین و اندازهٔ فاصلهٔ آن ها از یک دیگر و تهیهٔ نقشه، نیز مسیر و حرکت ستارگان، سیارات و ماهواره ها از علم هندسه استفاده می شود.

 

term

 

دانلود + ادامه مطلب

افتتاح نسخه رسمی سایت تخصصی عمران – نقشه برداری

1,544 بازدید

بسمه تعالی

 

map3d.ir

 

نسخه رسمی سایت با تیم مدیریتی متخصص که سابقه چندین سال فعالیت علمی و عملی در رشته های تخصصی عمران و نقشه برداری را داشتند و با پشتیبانی گروه مهندسی ام اس تی در دی ماه سال ۱۳۹۳ شروع به کار کرده است که کارهای مطالعاتی و تحقیقاتی و طراحی سایت از سال ۱۳۹۲ کلید خورده است.
در این سایت همانطور که در قسمت موضوعات مشاهده میکنید سایت با محتوایی گسترده در راستای خدمت گزاری به شما بازدیدکننده محترم به روز خواهد شد و همگی مطالب با لینک های مستقیم از سرور سایت و سرورهای قدرتمند دیگر همکاران محترم قابل دانلود خواهند بود.
شما دوستان عزیز با کلیک کردن بر روی اینجا می توانید در سیستم پرسش و پاسخ تخصصی عمران – نقشه برداری عضو شده و سوال تخصصی خود را مطرح نمایید تا بهترین پاسخ را از دیگر دوستان و متخصصان این رشته دریافت نمایید.
برای تماس با ما می توانید از این صفحه استفاده نمایید.
باتشکر

 

دانلود + ادامه مطلب
برچسب ها :