فراخوان

سایت تخصصی Map3D.ir در نظر دارد با مشارکت دانشجویان و مهندسین نقشه برداری آرشیو کاملی از پایان نامه ها و گزارشات کار تهیه نماید

از تمامی علاقه مندان دعوت می شود با ارسال پایان نامه و گزارشات ما را در این امر یاری نمایند.

برای ارسال مطالب ، پایان نامه ها ، مقالات و گزارشات به این صفحه مراجعه نمایید.

 

راهنمای کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی نقشه برداری

2,741 بازدید

این راهنمای آموزشی برای دانشجویان مهندسی نقشه برداری در مقطع کارشناسی و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و سایر علاقمندان به مهندسی نقشه برداری قابل استفاده است و امید است که روشن کننده اهداف و مسیر دانشجویان در مهندسی نقشه برداری باشد.

| ارسال شده توسط مهندس سهیل رضاشعار |

 

book

 

دانلود + ادامه مطلب

دانلود کتاب و جزوه آموزش کاربردی نرم افزار FreeHand

1,657 بازدید

نرم افزار freehand

ابزارهای ترسیمی و صفحه آرایی موجود در freehand  را می توان برای ایجاد تصویرهای مختلف، از ساده ترین شکل ها تا پیچیده ترین طرحها مورد استفاده قرار داد. قابلیت های کنترل بسیار گسترده ای که این نرم افزار بر روی طرحهای گرافیکی، رنگ ها، نوع و تصویرهای وارد شده اعمال می کند، آنرا به کارگاهی قدرتمند برای کارهای طراحی تبدیل کرده است.

نرم افزار freehand  باتوجه به امکانات موجود و وکتوری بودن آن در ساخت نماد ها و تهیه نقشه ها و کارتوگرافی و … در رشته نقشه برداری استفاده می شود. در این جزوه آموزش کاربردی نرم افزار freehand  ارئه می شود.

درخواستی کاربران

 

book

 

دانلود + ادامه مطلب
admin

دانلود آموزش برنامه نویسی متلب ویژه دانشجویان نقشه برداری

4,018 بازدید

 جزوه آموزش مبانی کامپیوتر، الگوریتم، فلوچارت و آموزش برنامه نویسی به زبان MATLAB ویژه دانشجویان رشته مهندسی نقشه برداری و رشته های مرتبط که توسط جناب مهندس سعادت تهیه و تنظیم شده است با کیفیت محتوایی خوب آماده دانلود از سایت تخصصی Map3D.ir  می باشد.

 

book

 

 

دانلود + ادامه مطلب

دانلود کتاب کنترل و تنظیم دستگاه هاى نقشه بردارى رشته نقشه برداری سال سوم هنرستان

2,382 بازدید

هم چنان که در درس های نقشه برداری آموخته اید برای تهیهٔ نقشه، لازم است کمیت هایی برروی زمین اندازه گیری شوند و این اندازه گیری ها به وسیلهٔ دستگاه های نقشه برداری انجام می گیرد، نتیجهٔ اندازه گیری هنگامی دقیق است که دستگاه ها سالم باشند بنابراین قبل از هر اندازه گیری باید دستگاه ها را کنترل نموده و از سلامت آن ها اطمینان حاصل نماییم (حتی اگر دستگاهی برای اوّلین بار مورد استفاده قرار می گیرد ممکن است به هنگام حمل از کارخانهٔ سازنده از تنظیم خارج شده باشد).

 

book

 

 

دانلود + ادامه مطلب

دانلود کتاب کاربرد رایانه در نقشه برداری رشته نقشه برداری سال سوم هنرستان

2,883 بازدید

با توجه به حجم بالاي محاسبات در نقشه برداري و ضرورت سرعت بخشيدن به محاسبات و ترسيم داده ها ي برداشت شده ، استفاده از نرم افزارهاي مناسب نقشه برداري را اجتناب ناپذير كرده است .
امروزه دستگاه ها و نرم افزارهاي پيشرفته قادرند در مدت زمان اندك كليه ي محاسبات ، طراحي و ترسيم نقشه را انجام دهند در صورتي كه بدون استفاده از آن ها يك پروژه ي ساده نقشه برداري ، زمان و هزينه زيادي را تحميل خواهد كرد و توانايي استفاده نقشه بردار از اين امكانات مي تواند او را از ديگران متمايز سازد .

 

book

 

 

دانلود + ادامه مطلب

افتتاح نسخه رسمی سایت تخصصی عمران – نقشه برداری

1,543 بازدید

بسمه تعالی

 

map3d.ir

 

نسخه رسمی سایت با تیم مدیریتی متخصص که سابقه چندین سال فعالیت علمی و عملی در رشته های تخصصی عمران و نقشه برداری را داشتند و با پشتیبانی گروه مهندسی ام اس تی در دی ماه سال ۱۳۹۳ شروع به کار کرده است که کارهای مطالعاتی و تحقیقاتی و طراحی سایت از سال ۱۳۹۲ کلید خورده است.
در این سایت همانطور که در قسمت موضوعات مشاهده میکنید سایت با محتوایی گسترده در راستای خدمت گزاری به شما بازدیدکننده محترم به روز خواهد شد و همگی مطالب با لینک های مستقیم از سرور سایت و سرورهای قدرتمند دیگر همکاران محترم قابل دانلود خواهند بود.
شما دوستان عزیز با کلیک کردن بر روی اینجا می توانید در سیستم پرسش و پاسخ تخصصی عمران – نقشه برداری عضو شده و سوال تخصصی خود را مطرح نمایید تا بهترین پاسخ را از دیگر دوستان و متخصصان این رشته دریافت نمایید.
برای تماس با ما می توانید از این صفحه استفاده نمایید.
باتشکر

 

دانلود + ادامه مطلب
برچسب ها :